Головна Центри Про метод Монтессорі Питання та відповіді Контакти

Робота центру «Montessori family» по вул. Припортовій, 22а

В спеціально підготовленому середовищі діти задовольняють свою потребу в розвитку. На заняттях надається дитині свобода вибору, руху, часу і право на помилку. Діти набувають навичок необхідних у повсякденному житті, а також для подальшого пізнання себе і навколишнього світу.

Наразі діяльність центру «на Припортовій» проходить у таких двох групах:

Групи «Я з мамою»

Групи «Я з мамою»

У групах «Я з мамою» вікова категорія дітей від 1 до 3-х років. Діти займаються з мамами (чи з іншими близькими родичами) в спеціально підготовленому класі і основна форма діяльності дитини – це вільна робота, що в цілому дає малюку максимальну можливість використати свій внутрішній потенціал, запустити в дію процеси саморозвитку та досягнути стану нормалізації - внутрішньої гармонії, позитивної самооцінки і самодисципліни. А також, заняття зміцнять Ваші стосунки з малюком та навчать бути до нього уважними, терплячими, тактовними сприймаючи його як окрему унікальну особистість. На заняттях крім індивідуальної роботи присутня і колективна: пальчикові ігри в колі, рухливі ігри, образотворча діяльність, спортивна доріжка, чаювання та казкова скринька.Будемо раді Вам і Вашим малюкам!!!Дитячий міні-садочок

Дитячий міні-садочок

Міні-садочок – це група самостійного перебування малюка в дитячому колективі. Вікова категорія дітей в міні-садочку від 2-х до 3-х років. З малюками працюють монтессорі-педагог з асистентом.

Монтессорі-матеріал та спеціально підготовлене середовище в якому працюють діти сприяє, щоб кожен малюк навчався бути самостійним, приймати рішення та брати за них відповідальність.

Спеціально підготовлене середовище має такі зони розвитку:

Стуктура заняття в міні-садочку: