Головна Центри Про метод Монтессорі Питання та відповіді Контакти

Семінари для батьків

Монтессорі-методіка може здаватися дивною. Вона дозволяє нам, дорослим, ростити дитину в гармонії з природою і самим собою, не ламаючи його особу. Вона допомагає розкритися тому прекрасному, що було закладене в дитині природою.

Але багатьом з нас – батькам, бабусям і няням – що самі пройшли навчання в традиційній радянській школі, багато що в системі Монтессорі спочатку незрозуміло. Чому дитина вільно переміщується по класу під час всього заняття? Чому в основному діти працюють наодинці, а не з педагогом або в групі? Чому педагог рідко підходить до дитини, покаже щось і відійде?

Про Монтессорі методі ходить стільки чуток і існує стільки міфів, що у свідомості людей просто немає чіткого уявлення про те що це і з чим його їдять. Ми хочемо виправити це. Запрошуємо всіх бажаючих на семінари. Ми організовуємо їх для того, щоб правильно сформувати уявлення про Монтессорі освіту у батьків. Семінар буде цікавий всім, хто цікавиться системою освіти, педагогічними методами, дитячим розвитком. Ми раді будемо бачити всіх, хто думає про майбутнє дітей.

У плані семінару:

Тривалість семінару: основна інформація – 1 година, потім питання … скільки на них піде часу – залежить від інтересу групи.

Записатися можна написавши лист/запит на tatyana.kukla@gmail.com

Ми раді всім бажаючим!